Sme odborný

strojársky tím

Každý náš kolega má strojárske vzdelanie a strojárskym prácam sa venuje prakticky už od čias svojho štúdia. Aj preto môžeme pokojne tvrdiť, že v oblasti CNC sústruženia a CNC frézovania kovov ponúkame ako profesionálne služby, tak precízny prístup ku každej jednej objednávke. Dôležitá je pre nás komplexnosť služieb; to znamená, že vám vieme byť nápomocní od zhotovenia výrobnej dokumentácie až po samotnú výrobu. Samozrejmosťou sú moderné technologické postupy či finálna úprava povrchu kovových súčiastok.

Pýtate sa na konkurenčné vlastnosti?

Naši klienti pri spolupráci s nami oceňujú najmä:

Komplexné riešenia

v oblasti strojárskych procesov

Hoci sme čo do počtu zamestnancov menšia strojárska spoločnosť, služby poskytujeme komplexne. Nezabezpečíme len jednu fázu výroby, výrobu dovedieme do úspešného konca. Venujeme sa tiež reverznému inžinieringu a tak pomáhame aj tým klientom, ktorí potrebujú dodatočne a kvalitne spracovať projektové konštrukčné riešenia svojich produktov.

Malosériová

strojárska výroba

V rámci našej spolupráce bude pre vás výhodou aj malosériová výroba kovových a plastových súčiastok a dielov. Je pre nás zaujímavé vyrobiť aj jeden kus, pretože vám chceme pomôcť s vašimi výrobnými procesmi najlepšie ako vieme. Aj v prípade komplikovaných dielov, kedy je potrebné striedať strojárske metódy a technológiu opracovania vám ponúkneme riešenie.

Skúsenosti

s CNC technológiami

Naši kolegovia sa strojárskemu odvetviu venujú od čias štúdia. Nehovoríme teda o len vyškolených zamestnancoch, ale o zamestnancoch, ktorí sa skutočne strojárskym riešeniam rozumejú, vedia dokonale ovládať stroje, nastaviť ich, chápu jednotlivé postupy, dokážu si projekt namodelovať aj v prípade chýbajúcej dokumentácie, či problémov s dodanou dokumentáciou.

Pozrite si všetky naše služby

Pre otázky aj objednávky využite náš formulár